Kayseri Oto Kurtarma

Kayseri Oto Kurtarma

Kayseri oto çekici ve Kayseri oto kurtarıcı, Kayseri oto kurtarma ve Kayseri yol yardım
Kayseri oto çekici Kayseri ve çevre il ve ilçelerde her yerinde çekici hizmeti veren firmamız, Oto çekici firması Kayseri.

Kayseri oto kurtarma

Kayseri de Oto Çekici işini kaliteli ve profesyonel ekibimiz ile 7 Gün 24 Saat hizmet veren yol yardım firması ve firmaları içinde güvenli hizmet veren bir firmadır…

Kayseri de oto kurtarma olarak Sizden istediğimiz Aracınız nerede kaldıysa bizi arayın kurtaralım , Kayseri oto kurtarma ve yol yardım
Bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Uzun yol nakliyesi için firmamızdan fiyat almadan araç taşıması yaptırmamanızı öneririz.

Gece veya gündüz arayabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.

Kayseri oto çekici

Kayseri yol yardım olarak sadece bireysel hizmet sunmuyoruz. Ayrıca kurumsal olarak da siz değerli müşterilerimize uygun yol yardım fiyat paketleri ile de seçenekler sunuyoruz.

Bunun için bizlere araç sayınızı ve taleplerinizi iletmeniz yeterli.

Birde sadece otomobillere ya da hafif ticarilere hizmet vermiyoruz.

Bunun dışında ticari, ağır ticari ve motorsiklet sınıfından tüm motorlu araç gruplarına hizmet sağlıyoruz.

kayseri oto kurtarma

Kayseri oto kurtarma

Büyükşehir belediyesi statüsünde olan ve otoyollarla birbirine bağlanan illerimizde hem ücretli yollarda hem de ücretsiz yollarda ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz gerekli bilgi ve eğitimleri alarak sahaya inmektedirler.

Ayrıca çağrı merkezimiz üzerinden de yol yardım poliçesine sahip müşterilerimize de telefonla 7/24 canlı destek hizmeti sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

Wordpress Tema indir