Kayseri Manlift Kiralama

Kayseri Manlift Kiralama

Kayseri manlift kiralama olarak, Kayseri merkez ve çevre ilçelerine manlift kiralama hizmeti sunuyoruz. Kayseri Kiralık manlift hizmet bölgemiz içeresindeki tüm platform, sepetli vinç, hiyap ve personel yükseltici ihtiyaçlarınız için bizleri arayabilirsiniz.

Kayseri kiralık manlift

Oktay Vinç Kayseri manlift kiralama olarak, uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde, farklı ihtiyaçlarınıza yönelik olarak değişik zaman periyotlarında manlift kiralama hizmeti veriyoruz. Kiralık manliftlerimizi kısa ve uzun dönem vadelerinde kiralayabilirsiniz.

kayseri manlift kiralama

Kayseri malift kiralama

Kendinden yürüyüşlü platformların kullanım alanlarından ve çalışma prensiplerinden bahsetmek gerekirse, manlift grubu personelsiz olarak kiraya verilmekte olup makineler karayolunda seyredemezler. Bu sebeple nakliye araçlarıyla gideceği yere nakli yapılır, indirildiği yerden çalışma alanına sevk edilir. Üst kumandalarında gerekli yönlendirmeler bulunmakta olup firmamıza ait yetkin personelin vereceği kısa bir eğitim sonrasında sahada çalışan elemanlarınızın kolaylıkla kullanabileceği bir yetkinliğe kavuşmuş olacaklardır.

Akülü ve dizel olmak üzere iki enerji seçeneği bulunmaktadır. İç mekan ve dış mekan olmak üzere farklı çalışma alanlarına zemin türüne göre ve çalışma yüksekliğine göre gerekli bilgiler ışığında ihtiyacınız tespit yapılıp işinize uygun personel yükselici talebiniz doğru bir şekilde karşılanmaktadır. Akülü manliftler belli periyotlarda elektrikle şarj edilip bir sonraki çalışmaya hazır hale getirilmektedir. Personel yükseltici platformlarla 5 metreden 43 metreye kadar erişim sağlanabilmektedir. Bunun üzerinde olan metrajlar için Jumbo platformlarımız ile 103 metreye kadar erişim sağlayabilmekteyiz.

Bir Cevap Yazın

Wordpress Tema indir